skip to Main Content

Başlarken.

Çocuklarda göz tembelliği tedavisi için 2015 yılı içerisinde üretimine başladığımız Vidi Akıllı Kapama Gözlüklerimiz Türkiye ve Tüm Dünya (Mart 2016 itibarı ile 28 Ülke ‘de satılıyor) da yoğun olarak kullanılmaya başlandı. Bu süreç içeresinde kullanıcı çocuklar ve onların aileleri ile yakın iletişim kurarak tedavi süreçlerini takip edebildik. Kullanıcılardan gelen görüş, eleştiri ve destek bildirimleri ile Vidi Gözlükleri ve de kendimizi daha da geliştirdik. Aynı zamanda ailelerin birbirleri ile haberleşmesi, yaşadıkları sorunları paylaşması, bunlara getirdikleri çözümlerin anlatılması en önemlisi de tedavi süreçlerindeki gelişme ve iyileşmeleri paylaşarak birbirlerini ve çocukları motive etmelerini sağlamak amacı ile, Çocuklarının Göz Tembelliği Tedavisinde Vidi Gözlük Kullanan ailelerden bir WhatsApp grubu oluşturduk.  Amacımız farkındalık yaratmak ve erken süreçte tedavisi kolay olan göz tembelliği (Amblyopi) sorununda ailelerinin birbirine destek olmasını sağlamak idi. Bu grubumuz o kadar verimli ve etkili oldu ki, bizimle paylaşılan gelişmeleri Ailelerin iznini alarak sizlerle paylaşmak istedik. Şimdi bizim sadece vesile olduğumuz ama aileler ve doktorları ile birlikte başarı hikayelerinin gerçek sahipleri çocuklarımızın başarılı tedavi süreçlerini paylaşmak istiyoruz.

Zeynep Naz, 4,5 Yaş / Bursa, Görme Oranı 4 ay içerisinde %10 dan %80 artı

Zeynep Naz Vidi Akıllı Gözlük Bursa

Zeynep Nazın ailesi bize haberi 13/05/2016 da verdi, Sonuç gerçekten inanılmaz ve başka yorum da yok….

Zeynep Dila, 5 Yaş / Istanbul, Görme Oranı 3 ay içerisinde %60 dan %100 artı

Zeynep Dila 6 Yaş

Zeynep, Öncesinde Göz Tembelliği Kapama Tedavisini bant kullanarak yapmış, Bu Süre içerisinde biraz zorlansa da  kapama bandı ile görmesini belirgin oranda artırmıştı. Vidi Gözlükleri 2015 in sonlarında kullanmaya başlayan Zeynep, %60 olarak başladığı görme seviyesini, Vidi Gözlükler ile yaklaşık 4 Ay içerisinde %100 e getirmeyi başarmış ve bizlere çok güzel bir mesaj iletmiştir. Bu süreç içerisinde Zeynep’e sürekli destek olan  Betül Hanım, Sezgin Bey ile Doktorları Savaş Bey de bu sonucun alınmasında yardımcı olmuşlardır. Bizleri çok mutlu eden ve tamamen iyileşen Zeynep kızımıza, dünyayı her zaman daha iyi görmesini diliyoruz.

********************************************************

Esra, 5  Yaş / İzmir, Görme Oranı iki ay içerisinde %30 dan %70 çıktı

Esra 5 yaş

Esra tam bir Survivor, Son iki yılda kapama çalışmalarında görme oranını % 30 dan ileriye götürememişlerdi. Vidi Gözlük Kullanmaya başladıktan sonra 2 ay gibi kısa bir sürede Görme oranında %40 artış yakalayarak, bizi Ailesini ve doktorlarını şaşırtmayı başardı. Esra’nın tam göremeye ulaşana kadar bu tedaviye devem edeceğini biliyor ve takip ediyoruz. Bu gelişmeyi de burandan paylaşacağımız güne kadar Survivor Esra ya mutlu günler diliyoruz.

******************************************************

Nilsu 6 Yaş/ İstanbul, Görme Oranı iki ayda % 20 den %60 a yükseldi

20160214110354

NilSu, babası ve Dedesi ile ofisimize ilk geldiği anda gözlüğünü sevmiş ve takmaya başlamıştı. Yaklaşık 2-3 yıldır ilerlemeyen görme oranı Vidi Akıllı Gözlüklerini kullanmaya başladığından itibaren arttı ve Ailesinin 13/02 de bizlerle paylaştığı ilk kontrolden sonra Görme Oranı %20 den %60 a kadar yükselen Nilsu hepimizi çok mutlu etti. Bir gün sonrası yaptığımız Vidi Gözlük kullanıcılar toplantısında da bizimler bu güzel fotoları paylaştı.

*****************************************************

Daha nice mutlu müşterimizin izinleri ve paylaşımları ile bu listemizi çoğaltacağız

Şimdilik bu kadar

Hepinizin çocuklarının daha iyi görmesi dileğiyle

Saygılar

Veysel Özkapıcı

Vidi Akıllı Elektronik Kapama Gözlüğü

 

Back To Top
Close search
Ara