skip to Main Content

Vidi® Markasının arkasında kurumsal bir yapı vardır. BNM Fabrika Ltd. Şti’nin, geniş ar-ge tecrübesi ve Meran Tıp Ltd. Şti firmasının göz alanındaki aktif saha bilgilendirmesi ve pazar başarısı sonucunda oluşturulmuştur.

BNM Fabrika Ltd. Şti.

BNM Fabrika Biyo Nano Mikro Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. 2009 yılı içerisinde, TÜBİTAK tarafından verilen Teknogirişim desteği ile kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı ve felsefesi, Türkiye’ de üretilemeyen katma değeri yüksek ürünlerini yerli imkanlar ve bilgiye dayalı olarak üretebilmek olmuştur. Bu anlayışla yola devam eden BNM Fabrika, yeni projeleri hayata geçirecek şekilde ar-ge çalışmalarına ve üretim geliştirmelerine devam etmektedir.

 

www.bnmfabrika.com

BNM Fabrika Logo

Meran Tıp Ltd. Şti.

Meran Tıp Ürünleri Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti,  2007 yılı içerisinde Türkiye de üretilemeyen göz ürünlerinin üretimi için kurulmuş ve ülkemizde pek çok firmaya ilham kaynağı olmuştur. Ürün kalitesi ve etik satış yöntemleri ile Türkiye pazarında büyüyen firma kısa bir süre içerisinde ürünlerini tüm dünyaya ihraç etmeye başlamıştır. Avrupa başta olmak üzere 30 dan fazla ülkeye düzenli olarak ihracat gerçekleştiren Meran Tıp, 2014 yılı içerisinde Çatalca Avrupa Serbest Bölgesinde  kendi üretim tesislerinde kararlı bir şekilde gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

www.merantip.com

meran logo

Back To Top
Close search
Ara