skip to Main Content

2017 yılı içerisinde yapılan yurtdışı hasta çalışmasında Vidi Gözlükler kullanılarak, 6 ay içerisinde 3.6 sıra Görme keskinliğinde artış gözlemlendiği paylaşılmıştır. Bu sonuçlar Portekiz Lizbon da 2017 de yapılan Avrupa Şaşılık Birliği (ESA) ve Hindsitan’da yapılan Dünya Pediatrik Oftalmoloji ve Şaşılık Birliği WSPOS toplantılarında sunulmuştur detayları linkden görebiliriniz VIDI_WSPOS_2017 

Aynı Çalışmanın ESA da yapılan Power Point Sunusunda da bu linkten ulaşabilirisniz. ESA VIDI Sunumu pptx 

 

Vidi Akıllı Gözlük Sunumu ( Prezi Programı Aracılığı ile)

Vidi Akıllı Gözlük Sunumu ( PPT sunum PDF)

Vidi Akıllı Gözlükler,  profesyonel bir ekibin 1 yıllık  ar-ge çalışması sonucunda ve siz hekimlerimizin geri bildirimleri ile firmamız tarafından ülkemizde geliştirilmiştir. Göz tembelliğinin kapama tedavisinde yaşanan sorunlara çözüm getirecek, mevcut eksikliği giderecek,  kullanımı kolay, etkinliği bilimsel ve klinik çalışmalar ile kanıtlanmış, akıllı  elektronik bir KAPAMA gözlüğü üretilmiştir. Ürünümüzün CE belgesi ve sağlık bakanlığı UBB kayıtları tamamlanmış ve satış kanalları oluşturulmaya başlanmıştır.

Ürünümüzün kesinlikle hekim yönlendirilmesi ve kontrolü altında kullanılmasını önermekteyiz. Bu sebeple sizlere yardımcı olacak ürünümüzle ilgili olarak teknik bilgilendirmenin yapılmasını gerekli gördük

Vidi Akıllı Gözlük tüm biyo uyumluluk, elektromanyetik kararlılık testleri risk analizleri ve tedbirleri tamamlanarak belgelenmiştir. Bu yöntem kullanılarak yapılan çok merkezli klinik çalışmalarda yöntemin etkinliği kanıtlanmış ve görme keskinliğini (VA)  gözlüğün kullanıldığı 9 aylık süreç içerisinde, 0.27’den 0.59 a iyileştirdiği yayınlanmıştır. Yöntemin klasik kapama tedavisiyle karşılaştırma çalışması yapılmamıştır ve firmamız tarafından planlanmaktadır. Benzer yeni klinik  çalışmalar yapabilecek hekimlerimizin bizimle irtibata geçmesini rica ederiz.

Vidi Akıllı Gözlük, geliştirdiği çözümler ve bu üründe getirdiği yenilikler bakımından Dünya da TEK ‘tir.  Özellikle baskın gözün LC (Likit Kristal ) ile kapanması esnasında likit kristal lensin görünür dalga boyunda bloklama oranını önemli ölçüde artırmıştır. Bu artışın yapılabilmesinde Japonya da ortaklaşa çalıştığımız tedarikçimizin projemize özgün olarak ürettiği LC lensin önemi büyüktür. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiye Kapama Etkinliği -Çift Katlı LCD Sandviç Sistemi başlığı altında görebilirsiniz.

Benzer teknik ile yapılan klinik çalışmaların   sonuçlarında bildirilen, çocuklarımızın gözlük kullanımına uyumunu artırmak için kapama oranlarının kademeli artışı da yine Vidi Akıllı Gözlük ile sağlanmıştır.  Vidi Akıllı Gözlükler bu ve benzer üstünlükleri ile ilgili detaylı açıklamalara da Avantajlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Vidi Akıllı Gözlük için biz üretici olarak en iyisini yapmaya çalıştık.  Böyle bir çözümün artık mevcut olduğunu siz değerli hekimlerimize paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.  Çocuklarımızın bu çözümünden faydalanması sağlamak, kullandırmak ve bunların takibini yapmak tamamen sizlere düşmektedir.

Yine firmamız aynı ürünün gelecek versiyonları içinde çalışmalarına devam etmektedir, 2016 yılında piyasa sürülecek modeli için, tedavinin kişiye özel yapılması ve kapama parametrelerinin doktor tarafından akıllı telefonlar kullanılarak yapılması planlanmaktadır.  Yeni projemizde bize katkıda bulunmak ve ürünü birlikte geliştirmek için bizimle temasa geçmenizi rica ederiz.

Mutlulukla paylaşabiliriz’ ki sizlerin verdiği destekle dünyada yeni teknolojik katma değeri olan bir ürün ülkemizde üretilerek tüm dünyaya satılmaktadır. Yurtdışı katıldığınız kongrelerde artık Vidi Akıllı Gözlükleri de görebileceğinizi bildirmek isteriz. Oluşturulan artı değerle göz alanında yeni yatırımlar ve yeni projelerle sizlere birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Yeni projeleriniz veya projelerimiz için sizi dinleyecek ve harekete geçecek teknolojik girişimci bir firmanın olduğunu bilmenizi isteriz.

Vidi Ürünü ile ilgili olarak sizi bilgilendirebilmemiz ve ürünle ilgili çalışma ve broşürleri iletebilmemiz veya sizler birebir ziyaret etmemiz için ekteki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Formu dolduran hekimlerimizin tümüne Vidi Akıllı Gözlük broşürleri ile birlikte, klinik detaylar ve bazı küçük tanıtım malzemelerini hızlı kargo ile iletmeyi planlıyoruz. Özellikle e-mail bilgilendirmesi sayesinde yeni projelerimiz hakkında sizler bilgilendirmek istiyoruz. Lütfen sizi VİDİ gözlük ve gelecek projelimiz hakkında bilgilendirebilmemizi için  bu  FORMU doldurunuz.

Vidi ile ilgili hazırladığımız sunumu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Vidi Akıllı Gözlük Sunumu ( Prezi Programı Aracılığı ile)

Vidi Akıllı Gözlük Sunumu ( PPT sunum PDF)

Saygılarımızla.

Vidi Akıllı Elektronik Kapama Gözlüğü

BNM Fabrika Ltd. Şti.

+90 216 557 87 55 veya info@vidi.com.tr

doktorlar-akilli-gozluk-vidi

Back To Top
Close search
Ara